Intra Hydrocare K.K.T.C.’de.

Bio-Vet’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki yeni bayisi Biosan Ltd. farklı ve enerjik çalışmalarıyla Intra Hydrocare’in başarılarına yenilerini ekledi.

Meşrubat sektörünün önde gelen markası Pepsi Cola’nın Kuzey Kıbrıs’taki üreticisi Pepsi-Ektam Kıbrıs Ltd. üretim tesisinin tüm bölümlerinin temizlik ve dezenfeksiyonunda Intra Hydrocare’i tercih etti.

Pepsi-Ektam Kıbrıs Ltd. Kuzey Kıbrıs’ta Pepsi Cola’nın yanı sıra 7up, Yedigün, Fruko, Fruty ve Charger gibi içeceklerin  hem üretimini ve hem de bazı çevre ülkelere ihracatını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda Türkiye’deki Tamek Meyve Sularının da Kıbrıs’ta dağıtımını yapıyor.

Biosan Ltd.’nin enerjik satış sorumlusu Sayın Devrim Tolun, Pepsi-Ektam Ltd.’nin Gıda Mühendisi Sayın Saba Ahmed ile birlikte üretim hattı boyunca yaptığı çalışmalarda Intra Hydrocare ile kesin bir başarı elde etti.

Tesisin çeşitli bölümlerinden alınan numuneler ile Pepsi-Ektam Ltd.’nin laboratuarında mikrobiyolojik analizler yapıldı ve Intra Hydrocare’in başarısı laboratuar sonuçlarıyla kanıtlandı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni ziyaretimiz sırasında bizlere tesislerinin kapılarını açan ve Intra Hydrocare’i tercih eden başta Pepsi-Ektam Kıbrıs Ltd.’nin Genel Müdürü Sayın Akif Yazgan ve gıda mühendisi Sayın Saba Ahmed olmak üzere misafirperver tüm Pepsi-Ektam Ltd. çalışanlarına teşekkür ederiz.

Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Intra Hydrocare’in ismini duyuran ve birçok değişik sektörde kullanımını sağlayan Biosan Ltd. yöneticisi Sayın Bekir Kılıç ve satış temsilcisi Sayın Devrim Tolun işbirliğimizin artarak devam edeceğinin sinyalini veriyor.

Kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.